На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / Коли учні та вчителі діють в унісон

Коли учні та вчителі діють в унісон

  Хеппічелендж добігає до логічного завершення. Протягом чотирьох тижнів учасники освітнього процесу Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, громадськість Лановецької ОТГ і не лише Лановецької активно брали участь в активностях челенджу. Головні питання, які обговорювалися: волонтерство та благодійність учнівської спільноти, про згуртування дітей з їхніми батьками, сприяння емоційному зближенню всередині родин, а також підсилення почуття приналежності у дітей до шкільної родини і до своєї громади, емоційний інтелект та техніку «Майндфулнес». За цей час багато що змінилося. Наша школа вкотре підтвердила, що є великою родиною, в якій люблять, поважають і цінують кожного, піклуються про кожного.

   Тиждень 4 — Велика родина, проходив з 16-го по 23 березня.Чимала кількість проведених активностей дала змогу розвіяти міфи про бар’єри між педагогами та учнями. Проведений квест «Teambuilding», День учнівського самоврядування та вправа «Тандем» показали, що усі виконують значну роль у спільних заходах. Учнівське самоврядування є важливою складовою шкільного життя. Воно об’єднує учнівський колектив та адміністрацію школи. Одного весняного дня в нашому освітньому закладі відбулися великі зміни: до роботи взявся новий педагогічний колектив — найстарші учні школи проводили уроки у 5-10-х класах із різних предметів. Учні 9-11-их класів виконували роль вчителів-дублерів.

  Надцікавою була лекція від Вікторії Шум — викладачки практик усвідомленості, тренерки емоційного інтелекту та співзасновниці консалтингової компанії з розвитку емоційного інтелекту EQLab.

  Організатори «Healthy schools: заради здорових і радісних школярів» поділились проєктами, до яких учні можуть долучитись у якості волонтерів навіть дистанційно, а також підказали ресурси, де шукати волонтерські можливості самостійно.

Світлана СКИДАН, соціальний педагог,

Іванна МАТЕВОЩУК, практичний психолог.

Про нас Ірина Цигульська

Перевірте також

Першоцвіти Тернопілля

  Школярі  Ванжулівського ЗЗСО долучилися до щорічної екологічної акції флешмобом “Збережи первоцвіти — врятуй своє …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *