На головну / спорт / В скарбничку нагород – дві срібні та бронзова медалі

В скарбничку нагород – дві срібні та бронзова медалі

21 — 27 грудня на гірськолижному комплексі “Буковель” відбувся чемпіонат України з біатлону, присвячений новорічно-різдвяним святам. Участь у змаганнях взяли кращі біатлоністи України з Сумської, Чернігівської, Харківської, Рівненської, Київської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської областей. У складі збірної області на чемпіонаті змагалися й наші земляки: представники Борсуківської громади — великокусківчани Руслан Бригадир і Діана Смолій та Лановецької громади — москалівчани Давид та Іванка Драбики. В естафетній гонці 4х7,5 км четверо біатлоністів з Тернопільщини, серед яких майстер спорту Руслан Бригадир і кандидат в майстри спорту Давид Драбик, випередивши команду з м.Суми фінішували другими. Перше місце вибороли біатлоністи з Чернігова.

В естафетній гонці команда Тернопільської області, у складі якої виступали Діана Смолій, посіла четверте місце.

Наступного дня під час гонки-переслідування на дистанції 12,5 км зі стрільбою на 4-х рубежах Руслан Бригадир виборов бронзову медаль.

Вітаємо наших біатлоністів із вдалим завершенням року. Нехай різдвяні свята принесуть їм нові мрії та сподівання. Нехай 2021-й рік стане початком нових звершень та яскравих перемог, додасть впевненості, а незрадлива фортуна посміхається частіше.

За інформацією тренера Тернопільської ДЮСШ із зимових видів спорту Івана СТЕЦЮКА.

Про нас Олеся Мельничук

Перевірте також

На останній стометрівці москалівчанка Іванка Драбик виборола перемогу

21 жовтня у с.Мишковичі Великоберезовицької громади проходив відкритий чемпіонат КУТОР «ТОДЮСШ із зимових видів …