На головну / ПОРАДИ / КОНСУЛЬТУЄ ФАХІВЕЦЬ / УВАГА! ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЇ

УВАГА! ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЇ

З 1 по 9 листопада проводився підготовчий етап заходів щодо попередження та виявлення правопорушень, пов’язаних із шахрайським заволодінням коштами громадян з використанням електрообчислювальної техніки та телекомунікаційних мереж під умовною назвою «Трикстер».
З 10 по 30 листопада проводиться практичний етап виявлення правопорушень, пов’язаних із шахрайським заволодінням коштами громадян з використанням електрообчислювальної техніки та телекомунікаційних мереж на території Лановеччини.
Звертаємось до жителів району з проханням: у зв’язку з поширенням інтернет-шахрайств на території Тернопільської області, будьте уважні при здійсненні будь-яких купівельних операцій та замовленні послуг через мережу «Інтернет», зокрема, ні в якому разі не повідомляйте даних банківських карток та особистих даних під час оформлення інтернет-замовлень. У разі виявлення вами будь-яких шахрайських дій, повідомляйте Лановецьке відділення поліції.

Тарас КОВАЛЬЧУК,
оперуповноважений сектору кримінальної поліції Лановецького ВП, старший лейтенант поліції.

Про нас Ірина Цигульська

Перевірте також

Про перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам

  Частиною четвертою статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» встановлено порядок проведення …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *