Головні новини
На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / Шлюб і розлучення: що домінувало у 2020 році

Шлюб і розлучення: що домінувало у 2020 році

Створення сім’ї — це завжди радісні та незабутні миттєвості, які, здавалося б, ніщо не може затьмарити. Однак, пандемія коронавірусної хвороби, що увірвалася в наше життя, внесла свої корективи. Суттєво, в порівнянні з 2019 роком, зменшилась кількість бажаючих стати на рушничок сімейного щастя. Але тішить те, що цьогоріч домінували шлюби, а не розлучення.

Як зазначає начальник Лановецького районного відділу реєстрації актів цивільного стану Людмила Гуменюк, у 2020 році зареєстровано 80 шлюбів (58 — по лановецькій міській раді і 22 — по сільських радах), серед яких 2 — з іноземцями — громадянами Польщі та Білорусі. 57 подружніх пар розлучилися. Якщо порівнювати з минулим роком, то це на третину менше. Відтак, у 2019 році на рушничок сімейного щастя стали 124 подружні пари (82 — у Лановецькій ОТГ і 42 — у селах району), 80 — розлучилося.

З вересня 2019 року урочисту реєстрацію шлюбу почали проводити у центрі Єловицьких. Відтак, такі церемонії провели для 58 закоханих пар.

Останніми роками поменшало кількість розлучень серед молодих подружніх пар, однак дедалі частіше розлучаються люди, які прожили в парі 20, 30 і навіть 35 років.

Підготувала Олеся МЕЛЬНИЧУК.

Про нас Олеся Мельничук

Перевірте також

Їхали на два тижні, а вже п’ятий місяць тут: на Лановеччині 6 сімей з Донеччини й Луганщини проживають в одному будинку

По 17 людей в купе потяга, 17 людей в одному будинку   «У ніч з …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.