Благодійний матч з мініфутболу: чемпіони VI-го турніру до Дня міста Ланівці – команда ЗСУ

На міському стадіоні у Ланівцях 28 липня за першість з мініфутболу між організаціями та підприємствами громади змагалися 8 команд: “Поліція”, “Лановецька міська рада”, “РЕМ”, “Освіта”, “Рятувальники”, “Чемпіон”, “Лан-Оіл”, “ЗСУ”.

Основна мета благодійного турніру – підтримка Збройних Сил України.

Привітав учасників міський голова Роман Казновецький. Після спільного виконання державного гімну та хвилини мовчання розпочалися поєдинки, результати яких і визначили кращих з кращих.

Відтак першість здобула команда «ЗСУ», друге місце посіли футболісти «Лан-Оіл», бронзовими призерами стали юні та запальні «Чемпіони».

Завдяки пожертвам зібрано 7 005 грн, які передано на потреби ЗСУ команді-переможцю.

Усі учасники змагань нагороджені цінними подарунками, грамотами та дипломами, а лідери отримали кубок.