Головні новини
На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / Вчителька фізкультури Алла Жмака з колегами започаткували серію тематичних фотозон

Вчителька фізкультури Алла Жмака з колегами започаткували серію тематичних фотозон

Нотки позитиву в осінні похмурі будні внесли вчителі Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Юрія Коваля, обладнавши біля школи яскраву осінню фотозону. Автор ідеї — Алла Жмака разом з креативними колегами Оксаною Демчук і Валентиною Гапончак виношували такий задум давно.

До його реалізації виявили бажання долучитися — працівники школи, батьки, учні. Хтось допоміг придбати палети для основи, хтось забезпечив елементами декору — гарбузами, лагенаріями, кукурудзою, горобиною, квасолею, фізалісом, солом’яними тюками, хризантемами.

  — Таким чином хочемо прививати дітям любов до прекрасного, культури. Хочеться побільше позитиву в житті, щоб світ ставав добрішим і люди частіше посміхалися, — говорить авторка ідеї.

  Пройти повз осінню фотозону без посмішки й справді неможливо. Такий креативчик отримав чимало схвальних відгуків.

  Алла Жмака каже, що відтепер тематичні фотозони регулярно прикрашатимуть подвір’я перед школою. Вже сьогодні вишукують ідеї декорування до новорічно-різдвяних свят, Дня св.Валентина, свята весни. Адже це справа не одного дня. Також майстриня запевняє, що для того, аби подивувати містян і гостей не потрібно великих фінансових вкладень, а лиш трішки новизни, бажання і фантазії.

Олеся МЕЛЬНИЧУК.

Про нас Олеся Мельничук

Перевірте також

СЕЛЯНИ НЕ ДАЮТЬ ОРЕНДАРЮ СПУСТИТИ СТАВ. ХВОРА РИБА ТИМ ЧАСОМ ГИНЕ

Між орендарем ставу Ілоною Білобровець, в.о. Іванковецького сільського голови Наталією Бачинською та селянами виник конфлікт. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *