На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / ГРОМАДА ЦІКАВИТЬСЯ: ЯКА ДОЛЯ ТРОТУАРУ ПО ВУЛИЦІ ШЕВЧЕНКА?

ГРОМАДА ЦІКАВИТЬСЯ: ЯКА ДОЛЯ ТРОТУАРУ ПО ВУЛИЦІ ШЕВЧЕНКА?

Яка доля тротуару по вул.Шевченка? Чому зупинено роботи?

  Ми також занепокоєні ситуацією, що склалася з ремонтом тротуару по вулиці Шевченка. Наразі ми усіма способами працюємо над пришвидшенням відновлення робіт та спонукаємо фірму-підрядника “В.Н.Т” завершити об’єкт.

  Також варто зауважити, що роботи з капітального ремонту правостороннього тротуару по вул. Шевченка у Ланівцях розпочали 20 жовтня 2019 р. Пізніше, через призупинення державою фінансування субвенції на соціально-економічний розвиток, роботи зупинилися. Четвертого грудня 2019 р. розпорядженням №1192 Ка-бінету Міністрів України фінансування знову відновили. Однак суму загальної субвенції для Лановецької громади держава скоротила більш, ніж на 50% — із 860 000 грн до 417 168 грн. Суму 455 000 грн для виконання цього об’єкту було закладено у бюджет громади на 2020 рік. Також до кінця цього року продовжено договір із підрядником.

  Ми дали доручення керівнику фірми “В.Н.Т” пришвидшити темпи робіт та якнайшвидше завершити капітальний ремонт тротуару по вул.Шевченка.

  Щиро сподіваюсь на ваше розуміння та дякую за активність!

  Міський голова Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ.

Про нас Наталія Гамера

Перевірте також

У кожне домогосподарство – індивідуальний контейнер

  Працівники Лановецького КПпБ розпочали роздавати індивідуальні контейнери для домогосподарств громади. Наразі робота проводиться по …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page