На головну / ПОРАДИ / КОНСУЛЬТУЄ ФАХІВЕЦЬ / Дії суб’єкта господарювання для реєстрації програмного РРО

Дії суб’єкта господарювання для реєстрації програмного РРО

  Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі — ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п.63.3 ст.63 Податкового кодексу України.

  Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі заяви, що подається в електронній формі через Електронний кабінет (портальне рішення для користувачів або програмного інтерфейсу (АРІ)) або засобами теле-комунікацій.

  Після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання.

  Про сертифікати електронних підписів та/або печаток, що будуть використовуватись для ПРРО, суб’єкт господарювання повідомляє згідно з Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №557 зі змінами та доповненнями.

Кременецьке управління ГУ ДПС у Тернопільській області .

Про нас Ірина Цигульська

Перевірте також

ПОДАТКОВА СОВІСТЬ або ЧОМУ ВАРТО ВИМАГАТИ ЧЕК

  Будь-яка держава прагне обмежити внутрішнє споживання товарів, що завдають особливої шкоди здоров’ю людей чи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page