Головні новини
На головну / ПОДІЇ / УКРАЇНА / Прокуратура зацікавилася цінами на медичні маски в аптеках. Чи не завищують їх і на Лановеччині?

Прокуратура зацікавилася цінами на медичні маски в аптеках. Чи не завищують їх і на Лановеччині?

Прокуратурою Тернопільської області скеровано лист до обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо контролю за цінами на товари медичного призначення – про це повідомляє pro.te.ua.

Впродовж останнього часу у регіональних засобах масової інформації поширюються повідомлення про те, що у аптеках Тернопільщини постійно зростають ціни на медичні маски, і лише в кількох із них маски є в наявності.

Водночас, у зв’язку із впровадженням карантину на території України для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, придбання засобів індивідуального захисту є необхідним для забезпечення здоров’я громадян.

Враховуючи наведене, прокуратурою області скеровано лист до Тернопільського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України для вжиття заходів, в межах повноважень, визначених ст. 7 Закону України «Про Антимонопольний комітет України», у тому числі щодо контролю за дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час регулювання цін на вказані товари.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Перевірте також

Підготовка до чемпіонату України

Кращі спортсмени-біатлоністи Лановеччини проводять тренувальний збір на навчально-спортивній базі «Тисовець» (Львівська обл.), що триватиме до …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *