На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / COVID-19 НА ЛАНОВЕЧЧИНІ: Є ЖЕРТВИ

COVID-19 НА ЛАНОВЕЧЧИНІ: Є ЖЕРТВИ

  У період з 17 по 24 вересня мобільна бригада Лановецького міського центру ПМСД здійснила забір біоматеріалів у майже 200 чоловік. Лише цієї середи у Тернопільський обласний лабораторний центр відправлено 65 зразків на тестування методом ПЛР.

  За цей період виявлено 55 інфікованих і станом на 24 вересня маємо таких 337 осіб. З них одужало 207, а продовжують хворіти 129 чоловік, в тому числі й діти (інфекційний відділ лікарні заповнений повністю, хворі з легкою формою ковіду перебувають на амбулаторному лікуванні вдома).

  Цього тижня померла 88-річна жителька Грибови, у якої був позитивний результат COVID-19. Ще одна пацієнтка інфекційного відділу 1958 р.н., у якої виявлено коронавірус, невдовзі померла в реанімації. Від ковіду її вилікували, бо результат повторного тестування був від’ємним, але він, на жаль, спричинив ускладнення на супутні хвороби. Щирі співчуття рідним.

  Можна по-різному ставитись до коронавірусу, але він дійсно існує і розповсюджується в множинній прогресії. Тож не нехтуймо правилами особистої гігієни та будьмо один від одного на безпечній відстані.

  Бережіть себе!  Усім здоров’я!

Наталя ГАМЕРА. 

Про нас Наталія Гамера

Перевірте також

Вчителька фізкультури Алла Жмака з колегами започаткували серію тематичних фотозон

Нотки позитиву в осінні похмурі будні внесли вчителі Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Юрія Коваля, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page