На 1 серпня 2020 року перенесено впровадження застосування програмного РРО як альтернативи класичним (було з 19 квітня 2020 року).
До 1 січня 2021 року (було до 1 жовтня 2020 року) продовжено можливість не застосовувати РРО та/або програмні РРО платниками єдиного податку II-IV груп (фізичними особами підприємцями) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує ліміт у 1000000 гривень, крім тих, які здійснюють:
– реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
– реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення.
Зверніть увагу!
Надання платних послуг у сфері охорони здоров’я виключено із зазначеного переліку. Такі послуги можна буде надавати без застосування РРО в межах зазначеного ліміту до 1 січня 2021 року.
На 1 січня 2021 року перенесено запровадження процедури «КЕШБЕК» (було з 1 жовтня 2020 року).
З 1 січня до 1 квітня 2021 року (було з 1 жовтня 2020р. до 1 січня 2021 року) продовжено можливість не застосовувати РРО або програмні РРО платниками єдиного податку II-IV груп (фізичними особами підприємцями), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень, незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:
– реалізацію товарів (надання послуг) через мережу Інтернет;
– реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
– реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;
– реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння;
– роздрібну торгівлю вживаними товарами в магазинах (група 47.79 КВЕД);
– діяльність ресторанів, кафе, ресторанів швидкого обслуговування, якщо така діяльність є іншою, ніж визначена пунктом 11 статті 9 Закону України “Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»;
– діяльність туристичних агентств, туристичних операторів;
– діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщення (група 55.10 КВЕД);
– реалізацію текстилю (крім реалізації за готівкові кошти на ринках), деталей та приладдя для автотранспортних засобів відповідно до переліку, що затверджується Кабінетом Міністрів України.
Кременецьке управління ГУ ДПС у Тернопільській області.