Головні новини
На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / ГРОМАДА ЦІКАВИТЬСЯ: Який план дій у міської ради щодо відпочинкових зон міста?

ГРОМАДА ЦІКАВИТЬСЯ: Який план дій у міської ради щодо відпочинкових зон міста?

Який план дій у міської ради щодо відпочинкових зон міста:

а) територія біля міського стадіону;

б) площа навколо центральних ставків, острівок?

  Нарешті відповідаю на це питання із задоволенням. Адже клопітка робота міської ради спільно із Тернопільською обласною державною адміністрацією протягом 2015-2019 рр. почала давати позитивний результат. Мова йде про Лановецький зооботсад, у якому в 2019 році розпочали роботи з організації території. Згідно з проектом тут передбачено встановлення бордюрів, будівництво садово-паркових пішохідних доріжок, зовнішнє освітлення головних доріжок, створення квітникових композицій з однорічних та багаторічних рослин, лугового газону, встановлення альтанок та інформаційних стендів, посадка кущів та листяних рослин. На реалізацію цього проєкту із Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році спрямовано 4 000 000 грн, із бюджету громади виділено 1 071 500 грн. У 2020 році планується залучити із ДФРР 4 700 024 грн, співфінансування з бюджету ОТГ – 2 656 887 грн.

  Спільно із програмою DOBRE міська рада у 2020 році на набережній міського ставу запланували реалізацію 3-х проєктів:

  1) комплексне облаштування території набережної ставу у Ланівцях із зонами для торгівлі і відпочинку населення. Тут передбачено очищення території набережної, встановлення декоративного вуличного освітлення та облаштування пішохідних доріжок. У відпочинковій зоні буде встановлено альтанки, облаштовано мотузковий парк та zip-line. У торговельній зоні – торгові точки, які на конкурсній основі зможуть використовувати місцеві підприємці. Бюджет проєкту – 2 500 000 грн, в тому числі співфінансування з бюджету міської об’єднаної територіальної громади – 750 000 грн.

  2) молодіжний проєкт “Твій безмежний простір”, яким передбачено облаштування місця відпочинку для молоді з інклюзивними елементами. Програмою DOBRE у 2019 році уже закуплено необхідне обладнання на суму 183 004 грн для створення комфортних умов відпочинку. Співфінансування з бюджету міської об’єднаної територіальної громади становитиме 112 500 грн.

  3) облаштування сучасного воркаут-майданчика для занять спортом на вулиці.

  Для реалізації задуманого залучено консультантів з розробки проєктів благоустрою громадських просторів у ОТГ. Також зазначу, що ми постійно працюємо над облагородженням території набережної: встановлюємо лавочки, облаштовуємо освітлення, ремонтуємо сходи.

  Хочу подякувати тим мешканцям, які проявляють ініціативу і покращують благоустрій – прибирають, насаджують квіти, облаштовують клумби та працюють задля комфорту нашої громади.

  Дякую за активність та щиро сподіваюся на ваше розуміння!

  Міський голова Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ.

Перевірте також

Селянська праця не має спочинку

  Другі жнива за своїм технологічним і виробничим процесом є набагато складнішими, ніж збирання ранніх …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *