Головні новини
На головну / ПОРАДИ / КОНСУЛЬТУЄ ФАХІВЕЦЬ / Збільшено прожитковий мінімум

Збільшено прожитковий мінімум

  З 1 липня 2020 року прожитковий мінімум на одну особу у розрахунку на місяць для працездатних осіб становить 2197 гривень.

  Зміна прожиткового мінімуму впливає, зокрема, на розміри соціальних виплат та мінімальних пенсій.

  Зміна розміру прожиткового мінімуму не впливає на ті показники, що встановлюються Податковим кодексом України залежно від його розміру на 1 січня звітного податкового року (ставок податку на нерухоме майно, ставки збору за місця для паркування, ставок єдиного податку для 1 групи платників, розміру податкової соціальної пільги та розміру доходу, до якого вона застосовується).

  Мінімальна заробітна плата з початку 2020 року складає у місячному розмірі — 4723 грн., у погодинному розмірі — 28,31 грн. Станом на 1 липня 2020 року мінімальна заробітна плата не змінюється.

  Звертаємо увагу, що мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

Кременецьке управління ГУ ДПС у Тернопільській області.

Про нас Наталія Гамера

Перевірте також

Шановні роботодавці! Шукаєте працівників? Подайте інформацію про свої вакансії у службу зайнятості – Вам оперативно підшукають необхідні кадри

Якісний підбір та підготовка персоналу – найбільш важлива складова успіху в діяльності будь-якого підприємства чи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.