КОДУВАННЯ ТЕЛЕКАНАЛІВ СУПУТНИКОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Найголовніші питання

  З початком інформування по національних каналах про кодування сигналу супутника 20.01.2020 року у користувачів супутникового телебачення виникає безліч питань. Щоб відповісти на них, ми звернулись до представника найбільшого телеком-провайдера області – компанії «Колумбус».
Коротке інтерв’ю із керівником відділу маркетингу Мар’яною Вонс.

  Для початку, пані Мар’яно, що таке кодування телеканалів на супутнику і чим воно загрожує користувачам даної послуги?

  Кодування телеканалів – це закритий доступ до його трансляції на супутнику у відкритому форматі. Тобто, якщо Ви раніше могли переглядати телебачення через супутникову тарілку – зараз такого доступу у Вас більше не буде. Зокрема йде мова про кодування каналів таких медіа груп, як «1+1 Media», «Inter Media Group», «StarLightMedia», «Медіа група Україна».

  На коли заплановано кодування каналів на супутнику?

  Оголошено дату 20 січня 2020 року.

  Що робити глядачам супутникового телебачення, щоб продовжувати переглядати українські телеканали? Для того, щоб продовжити переглядати улюблені телеканали, Вам необхідно звернутись до офіційного провайдера компанії «Колумбус» та підключити послугу цифрового телебачення WEB TV.

  Що ж таке Цифрове-Телебачення WEB TV? Це нова, ексклюзивна послуга від компанії «Колумбус», що дозволяє абонентам переглядати більш як 100 телеканалів з кращим контентом. Зручність підключення Телебачення WEB TV полягає в тому, що вона надається через інтернет кабель, який вже є у більшості користувачів послуг нашої компанії. Також, ми надаємо приставку для перегляду цифрового телебачення на телевізорі, якщо він не підтримує функції Android TV. Для перегляду на інших пристроях достатньо скачати додаток Columbus WEB TV для Android чи IOS на сайті https://columbus.te.ua/, ввівши номер абонентського договору для активації. Послуга доступна безкоштовно в тестовому режимі протягом 30-ти днів.

  Чому ж варто обрати саме ваше цифрове телебачення? Чим здивуєте споживачів?
Телебачення WEB TV – це цифрове телебачення, яке гарантує високу якість зображення та звуку. В пакеті понад 100 тематичних каналів: пізнавальні, спортивні, фільмові, інформаційні, дитячі, розважальні та музичні, які зможуть задовільнити всі Ваші вимоги.

Також нашими перевагами для абонента є:

  – WEB TV можна переглядати одночасно на 4-ох пристроях (телевізор, планшет, телефон).

  – Особистий кабінет користувача, для контролю за витратами.
  – Цілодобова технічна підтримка 24/7.
  – Зручність оплати послуг Інтернет + WEB TV єдиним платежем через наш сайт за допомогою платіжної системи.
  – Пауза прямого ефіру до 30-ти хвилин.
  – Акційні пропозиції та безкоштовне обладнання для перегляду телебачення.
  – Простота в підключенні – Ви зможете переглядати телебачення по тому ж самому кабелю, через який отримуєте інтернет.
  – Приставка для WEB TV зробить з вашого телевізора smart-телевізор.
  Рекомендуємо не чекати до останнього моменту відключення супутникового телебачення. Скористайтесь можливістю підключити акційні пропозиції від «Колумбус» та переглядати кращі телеканалами у відмінній якості в сімейному колі.

  Для детальної інформації телефонуйте за вказаним номером безкоштовно: 0800-607-040 або залиште звернення через сайт https://columbus.te.ua/