Головні новини
На головну / ПОДІЇ / ЛИСТ З АРОМАТОМ: УКРПОШТА ВИПУСТИЛА МАРКИ ІЗ ЗАПАХОМ ЖАСМИНУ І ЛАВАНДИ

ЛИСТ З АРОМАТОМ: УКРПОШТА ВИПУСТИЛА МАРКИ ІЗ ЗАПАХОМ ЖАСМИНУ І ЛАВАНДИ

15 липня національний поштовий оператор увів в обіг поштові марки «Садовий жасмин» та «Лаванда» із серії «Садові квіти». Серія є унікальною для української філателії, адже це марки, надруковані на ароматизованому папері: легенько потерши зображення квітів на знаках поштової оплати, ви відчуєте запах жасмину і лаванди відповідно. Марки також мають незвичну круглу форму, а в їхній основі — самоклеючий папір, тобто марка наноситься на конверт у форматі наліпки.

Ескізи для серії «Садові квіти» розроблено Наталією Кохаль, членом Національної спілки художників України, автором багатьох поштових марок, зокрема — «Лелека білий» та «Соловейко східний», які здобули перше місце у конкурсі «Найкраща марка Європи — вибір колекціонера 2019».

Урочиста церемонія спецпогашення поштової марки відбулася 15-го липня у ботанічному саду імені академіка Олександра Фоміна.


Тираж кожної поштової марки — 100 тисяч примірників, номінал — 13,50 грн. Це тариф на пересилання простого листа масою від 50 до 250 г в межах України. До поштових марок випущено конверти, картки та виготовлено штемпель спецпогашення.

За інформацією Укрпошти

Про нас Наталія Гамера

Перевірте також

Шокуючий курс валют: чи очікувати посилення гривні?

  Поточний курс валют є шокуючим для українців, однак реальним для бізнесу, який працює в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.