На головну / ПОРАДИ / КОНСУЛЬТУЄ ФАХІВЕЦЬ / Медогляд дітей під час пандемії: процедура проходження

Медогляд дітей під час пандемії: процедура проходження

  Медичний огляд сьогодні проводять по вікових категоріях. Це передбачено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року №682.

  Перш за все, усім дітям необхідно звернутися до сімейного лікаря-педіатра, з яким підписана декларація про надання первинної медичної допомоги. Він огляне та спрямує за необхідності до профільних лікарів та на додаткові обстеження.

  Діти, які вступають у заклади дошкільної освіти, проходять медогляд лише у сімейного лікаря-педіатра, який за необхідності дає направлення до інших спеціалістів.

  Діти, які цього року йдуть у 1 клас, після огляду та консультацій у сімейного лікаря обов’язково проходять медогляд у профільних лікарів. Перелік необхідних обстежень та направлень також надає сімейний лікар.

  Всі інші діти проходять медогляд згідно із графіком. Перед початком навчального року необхідна лише “довідка Руф’є”, яку надає знову ж таки педіатр, з яким підписана декларація.

  Важливо, що увесь медичний огляд є безкоштовним, у тому числі для абітурієнтів віком до 18 років, які підписали декларацію з сімейним лікарем Лановецького міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Людмила РУДНІЦЬКА,

головний лікар Лановецького міського ЦПМСД.

Про нас Ірина Цигульська

Перевірте також

Про перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам

  Частиною четвертою статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» встановлено порядок проведення …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *