Головні новини
На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / Молодь впливає на бюджет громади

Молодь впливає на бюджет громади

  17 вересня Культурний центр Єловицьких відкрив двері для старшокласників Лановецької ОТГ – тут пройшла акція «Впливай на бюджет своєї громади!».

  Сюрпризом від Молодіжної ради став відеоролик, у якому учні намагалися відповісти на питання: «Що таке бюджет громади?».

  В рамках акції секретар міської ради Вікорія Хом’як оголосила результати та нагородила переможців конкурсу малюнків «Бюджет моєї громади».

  У номінації «Логотип» громади перемогла Софія Вдовін, вихованка Лановецького міського будинку дитячої та юнацької творчості. У номінації «Малюнок» І місце зайняла Ангеліна Задерей, учениця Юськовецької школи. ІІ місце розділили Зоряна Усік (Юськовецька ЗОШ) та Анастасія Дубова (Лановецька ЗОШ №2). ІІІ місце посіли Евеліна Вербицька (Загірцівська ЗОШ), Богдан Яблонський (Лановецька ЗОШ №1) та Мар’яна Льорчак (Лановецький МБДЮТ).

  Справила враження на старшокласників й інтерактивна лекція від експерта Миколи Орлова. Окрім цього, в рамках акції учні подали 53 пропозиції до бюджету громади на 2020 рік, які обов’язково будуть опрацьовані та враховані.

Перевірте також

Сплели 128 основ сіток, якими можна накрити більше півтора гектара поля: у Ланівцях містянки і переселенки об’єдналися задля спільної мети – ПЕРЕМОГИ

   Сьогодні кожен воює на своєму фронті: хтось — зі зброєю в руках виборює мир і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.