Головні новини
На головну / ПОДІЇ / УКРАЇНА / Небезпека при спалюванні сухої трави та сміття

Небезпека при спалюванні сухої трави та сміття

  Пожежі, пов’язані з горінням сухої трави та сміття на відкритій території, стають справжнім лихом для населених пунктів з настанням теплих  днів.

  При спалюванні трави на присадибних ділянках, вздовж доріг дим може спричинити дорожньо-транспортні пригоди, а також виникає загроза перекидання вогню на житлові будинки, лісові масиви. Якщо спалювати суху траву на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, вогонь здатний спричинити замикання ліній, що може призвести до руйнівних наслідків для населених пунктів та промислових об’єктів.

  Окрім того, самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За самовільне спалювання рослинних решток законодавство передбачає адміністративне покарання: для громадян – накладення штрафу від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян; посадових осіб – від 50 до 70 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

  Лановецький районний сектор Управління ДСНС України у Тернопільській області вкотре застерігає місцевих мешканців не проводити випалювання сухої трави та рослинних залишків з метою недопущення виникнення пожеж та травмування або загибелі на них людей.

  Бережіть себе та не наражайте на небезпеку оточуючих!

Лановецький районний сектор управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Перевірте також

Шокуючий курс валют: чи очікувати посилення гривні?

  Поточний курс валют є шокуючим для українців, однак реальним для бізнесу, який працює в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.