icon clock26.07.2019
icon eye254
ЛАНОВЕЧЧИНА

ПЕРЕМОЖНІ ТРОФЕЇ БІАТЛОНІСТІВ

У всеукраїнських юнацьких змаганнях з літнього біатлону брали участь спортсмени з Лановеччини.

Першого дня вдало виступила Діана Смолій з Великих Кусківців (на фото), котра в дуельній стрільбі зайняла ІІ місце, а наступного дня у трикілометровому кросі зі стрільбою на двох вогневих рубежах стала чемпіонкою. Трикілометровий спринт на лижоролерах підкорився Діані й третього дня змагань, тож скарбничка спортсменки поповнилася 2 золотими й однією срібною медалями.

Москалівчанка Іванна Драбик в кросі зі стрільбою була шостою, а в спринті на лижоролерах (3 км) – третьою.

В молодшій групі хлопчиків на дистанції 1500 м зі стрільбою на 2-х вогневих рубежах учень Буглівської школи Олександр Козак виборов 5 місце, Михайло Шептицький (с.Москалівка) – 6-е, а Роман Дацюк у групі наймолодших (2008-2009 р.н.) здобув 4 місце.

Невдовзі в Чернігові відбудеться чемпіонат України з літнього біатлону, в якому у складі збірної області змагатимуться Давид Драбик і Діана Смолій.