ПОДАТКОВА ТЕЖ ПЛАТИТИМЕ КЕШБЕК

  Кременецьке управління ГУ ДПС у Тернопільській області звертає увагу суб’єктів господарювання та громадян. За новими прийнятими законами про реєстратори розрахункових операцій створені умови, за яких покупець, не отримавши чек може повернути кошти за товар.

  Кешбек передбачає, що споживач, який здійснив покупку та отримав чек, має можливість перевірити його. Якщо він не фіскалізований – подати скаргу та повернути 100% вартості придбаних товарів (після запуску кешбеку). Законодавча норма почне діяти з 1 жовтня 2020 року.

  На практиці це буде виглядати так:

  – купуєте товар чи отримуєте послугу на суму, яка перевищує 850 грн, перевіряєте чек на сайті;

  – коли інформація про чек відсутня, подаєте скаргу через електронний кабінет;

  – якщо чек не був фіскалізований, ДПС проводить перевірку. Якщо виявлено порушення, то продавець сплачує штраф, з суми якого покупцю виплачують кешбек – 100% вартості товару.

  Перевірити чеки можна вже за лінком: https://cabinet.tax.gov.ua/cashregs/check.

  Нагадаємо, що з 1 жовтня наступного року обов’язковим стане використання РРО лише для окремих груп – підприємців, які торгують ювелірними виробами, автозапчастинами, лікарськими засобами, секонд-хендом (але тільки в магазинах), а також для сфери громадського харчування, турагентств, готелів, продажу товарів та надання послуг через інтернет. Підприємці – платники єдиного податку ІІ-IV груп мають перейти на роботу з РРО з 1 січня 2021 року.

Кременецька ОДПІ. ��t���