Головні новини
На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / «ПРОЗОРИЙ ОФІС» У ЛАНІВЦЯХ: ДОГОВІР НА РОБОТИ ПІДПИСАНО

«ПРОЗОРИЙ ОФІС» У ЛАНІВЦЯХ: ДОГОВІР НА РОБОТИ ПІДПИСАНО

  Договір на реконструкцію нежитлової будівлі кінотеатру під ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг) у форматі «Прозорий офіс» у Ланівцях  уже підписано.

  У серпні відбулися тендерні торги, переможцем яких стало ТОВ «Компанія Барбакан».

  Проект буде реалізовано у 2019-2020 рр. Його загальна вартість – 7 112 018 грн. З них із державного бюджету в 2019 році заплановано освоїти 3 353 884 грн та 340 000 грн із бюджету громади, решту суми – у 2020 році.

  Нагадаємо, Лановецьку ОТГ внесли до переліку об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціювання центрів надання адміністративних послуг в форматі «Прозорий офіс» відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року №282-р. Окрім цього, наша громада серед 150 громад, що відібрано для створення ЦНАПів за підтримки команди напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

  Для нас важливо якнайшвидше забезпечити мешканців громади можливістю якісного та доступного обслуговування завдяки Центру надання адміністративних послуг.

Перевірте також

ПІШОВ НА ВІЙНУ, ЩОБ ВИБОРЮВАТИ МИР: НА ЛАНОВЕЧЧИНІ ПОПРОЩАЛИСЯ З ПРИКОРДОННИКОМ Сергієм ПЕТРОВСЬКИМ

 Лановеччина знову в жалобі. Сьогодні мешканці с.Вишгородок провели в останню дорогу односельчанина, сусіда, друга Сергія …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.