icon clock08.08.2019
icon eye494
ЛАНОВЕЧЧИНА

РЕКОРДНИЙ УЛОВ АРТУРА КРИВОНЧАКА

  П’ятнадцятирічний рибалка уперше зловив товстолоба вагою 8 кг.

  Ланівчанин Артур Кривончак у вільний від навчання час грає у волейбольній команді (тренер Наталія Юрчук), з другого класу відвідує гурток початкового технічного моделювання у будинку дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка Василь Павлів), а відтак – призер багатьох змагань, має численні грамоти й медалі. А ще любить футбол, свого часу займався танцями.

  Найбільше хобі хлопця – риболовля. І за найменшої нагоди – до водойми. Дрібну рибку випускає, більшу обов’язково несе додому. А правило в їхній сім’ї таке, як каже мама: хто зловив рибу, той її і чистить. Тож Артур сам свою здобич і чистив. Торік на його вудочку попався судак вагою 2,5 кг. Але рекордний улов юнак мав цими днями: восьмикілограмовий товстолоб!

  “Артур – затятий рибалка. Коли буває влітку у таборі, то найбільше, за чим там шкодує, що не може ловити рибу. А як удома – то вдосвіта сам встає і йде до ставка, – розповідає мама хлопця Оксана. – До Дня міста міська рада преміювала обдарованих дітей. Артур отримав тисячу гривень за досягнення у спорті. За ці кошти купив собі якусь там класну вудочку. Каже, що якби не така вудка, він би цього товстолоба не зловив. Я його ледь додому занесла. І чистила цього разу сама. Голову пиляла пилкою, а філе заважило 4 кг. Це таке свято для нас!”