РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ В АТО/ООС ОТРИМАЮТЬ ДОПЛАТИ ДО ПЕНСІЙ

  З 1 серпня 2020 року родини військовослужбовців, загиблих під час участі в АТО/ООС, отримуватимуть державну адресну допомогу до пенсійної виплати відповідно до постанови Ка-бінету Міністрів України від 3 серпня 2020 року №674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб».

  Державну адресну допомогу до пенсійної виплати буде призначено членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

  Допомога виплачуватиметься тим членам родини, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. У разі, якщо пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається на двох і більше членів сім’ї, адресна допомога до пенсії встанов-люється у сумі, що не досягає до 6100 гривень на кожного із зазначених членів сім’ї.

  Для забезпечення перерахунку пенсії, Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області розпочало розгляд пенсійних справ членів родин військовослужбовців, які загинули (померли) під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

  Виплата державної допомоги буде проводитись на постійній основі.

Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.