Головні новини
На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / СУД ПОНОВИВ НА ПОСАДІ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

СУД ПОНОВИВ НА ПОСАДІ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

У школу повернувся директор! Майже дев’ять місяців ми чекали цього моменту. Чекали вчителі, чекали учні, чекали батьки… Майже дев’ять місяців у Шумському районному суді тривав процес щодо законності звільнення Олега Онищука з посади директора школи. Тернопільська обласна органі-зація профспілки працівників освіти і науки України на чолі з Людмилою Мокей доклали великих зусиль, щоби правда нарешті перемогла. В результаті висококва-ліфікованої роботи юристів та адвокатів доведено неправомірність звільнення директора. 22 жовтня відділ освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради видав наказ про поновлення на посаді директора Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Коваля Олега Володимировича Онищука.
Колектив школи сподівається, що нарешті життя закладу освіти увійде у спокійне розмірене русло. Ми чекаємо співпраці і підтримки від влади у поступі до Нової української школи.

Оксана СОСНА,
голова профспілкової організації школи.

Перевірте також

ПІШОВ НА ВІЙНУ, ЩОБ ВИБОРЮВАТИ МИР: НА ЛАНОВЕЧЧИНІ ПОПРОЩАЛИСЯ З ПРИКОРДОННИКОМ Сергієм ПЕТРОВСЬКИМ

 Лановеччина знову в жалобі. Сьогодні мешканці с.Вишгородок провели в останню дорогу односельчанина, сусіда, друга Сергія …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.