icon clock12.08.2020
icon eye363
ПРИТЧІ

Урок метелика

  Одного разу в коконі з’явилася маленька щілина. Перехожий, який випадково проходив повз, довго стояв і спостерігав, як через цю маленьку щілину намагається вибратися метелик …

  Минуло багато часу, метелик ніби залишив свої зусилля, а щілина залишалася такою ж маленькою. Здавалося, метелик зробив усе, що міг, і що ні на що інше в нього не було більше сили …

  Тоді перехожий вирішив допомогти метелику, він узяв складаний ножик і розрізав кокон. Метелик негайно вибрався. Але його тільце було слабким і немічним, його крила були прозорими і ледь рухалися.

  Чоловік продовжував спостерігати, думаючи, що ось-ось крила метелика розправляться і зміцніють і він полетить. Але такого не сталося!

  Залишок життя метелик волочив по землі своє слабке тільце, свої нерозправлені крила. Він так і не зміг полетіти…

  А все тому, що чоловік, бажаючи йому допомогти, не розумів того, що зусилля для виходу через вузьку щілину кокона, необхідні метелику, щоб рідина з тіла перейшла в крила і щоб метелик зміг літати. Життя змушувало метелика з труднощами залишати цю оболонку, щоб він міг рости і розвиватися.

  Іноді саме зусилля необхідні нам у житті. Якби ми могли жити, не зустрічаючись з труднощами, ми були б обділені. Ми не змогли б бути такими сильними, як зараз. Ми ніколи не змогли б літати.

  Я просив сил … А життя дало мені труднощі, щоб зробити мене сильним.

  Я просив мудрості … А життя дало мені проблеми для вирішення.

  Я просив багатства … А життя дало мені мозок і м’язи, щоб я міг працювати.

  Я просив можливість літати … А життя дало мені перешкоди, щоб я їх долав.

  Я просив любові … А життя дало мені людей, яким я міг допомагати в їх проблемах.

  Я просив благ … А життя дало мені можливості.

  Я нічого не отримав з того, про що просив. Але я отримав все, що мені було потрібно.