Головні новини
На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / У ЛАНОВЕЦЬКІЙ РАЙЛІКАРНІ — 84 ПАЦІЄНТА, В ІНФЕКЦІЙНОМУ ВІДДІЛЕННІ НА ЛІКУВАННІ ПЕРЕБУВАЄ 8 ІНФІКОВАНИХ КОРОНАВІРУСОМ

У ЛАНОВЕЦЬКІЙ РАЙЛІКАРНІ — 84 ПАЦІЄНТА, В ІНФЕКЦІЙНОМУ ВІДДІЛЕННІ НА ЛІКУВАННІ ПЕРЕБУВАЄ 8 ІНФІКОВАНИХ КОРОНАВІРУСОМ

Як повідомив головний лікар Лановецької районної лікарні Омелян Гулько, станом на обідню пору 16 червня в медзакладі на стаціонарному лікуванні перебуває 84 пацієнта. В інфекційному відділенні — 8 чоловік з діагнозом COVID-19. Один із них у важкому стані і потребує кисневої терапії. У решти — стан середньої важкості.

Від початку пандемії всього в районі зареєстровано 35 випадків інфікування коронавірусом, 19 пацієнтів одужали. Після більш як місячного затишшя на Лановеччині спостерігається спалах інфекції, де за одну добу виявлено 13 випадків захворювання. Учора, 15 червня, у 100 чоловік, в тому числі 30-ох з числа медперсоналу, взято біоматеріал на проведення аналізів методом ПЛР. Результати деяких досліджень уже є. На жаль, позитивні. Чекаємо офіційних даних.

Медики закликають людей не нехтувати правилами особистого захисту від можливого зараження небезпечною хворобою. Наголошують про те, що варто уникати масових скупчень.

Бережіть себе! Усім здоров’я! А лікарям і медсестрам — ще й витримки!

Наталя ГАМЕРА

Про нас Наталія Гамера

Перевірте також

Волонтерство дітей на Лановеччині набирає обертів: печуть і продають смаколики, фасують сухі борщі й супи, плетуть сітки і торгують браслетами, малюють малюнки — усе заради перемоги

  Добрий приклад породжує добру традицію. На Лановеччині не збавляє темпу, а навпаки — набирає …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.