icon clock03.05.2020
icon eye365
ЛАНОВЕЧЧИНА

У період карантину роботодавці шукають продавців, трактористів та медсестер

  Станом на 22 квітня 2020 року в Лановецькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості зареєстровані як безробітні 400 осіб. Серед них 35% жінки, 25% – молодь віком до 35 років, 73% – особи, які проживають у сільській місцевості.

  Від 1 січня по 22 квітня 2020 року 88 роботодавців району подали до Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості 312 вакансій, з них 6,4% – із заробітною платою вищою від середньої по області і 60% – з мінімальною зарплатою. Станом на 22 квітня актуальними були 24 вакансії, що у 2 рази менше, ніж у відповідному періоді 2019 року, крім того, значна кількість роботодавців призупинила укомплектовувати вакансії під час карантину. Відтак, відбувається зміна структури вакансій, зокрема найбільшу потребу роботодавці за період карантину мають у молодших медичних сестрах, трактористах-машиністах сільськогосподарського виробництва, продавцях продовольчих товарів, водіях автотранспортних засобів, підсобних працівниках. 

  Станом на 22 квітня на одне вільне робоче місце в середньому по районі претендувало 16 безробітних осіб.

  За сприяння районної служби зайнятості з початку 2020 року на постійні місця праці працевлаштовані 294 особи, з них 156 зі статусом безробітного. Троє з них – з компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, один безробітний відкрив власну справу, отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності.

Відділ взаємодії з роботодавцями Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.