На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / ХРИСТОС НАРОДИВСЯ, СЛАВІМО ЙОГО!

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ, СЛАВІМО ЙОГО!

Дорогі браття і сестри!

  Люди звикли відзначати Різдво Христове як традиційне народне свято, часто не задумуючись над його змістом, але саме Різдво Христове має пряме відношення до сенсу нашого життя і стосується кожного з нас, тому що воно належить до основ християнської віри. В Символі віри, який повинен знати кожен краянин, ми співаємо: “Вірую… в Сина Божого, що… ради нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з неба і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком”.

  Тому Різдво Христове, мабуть, найулюбленіше свято багатьох людей, а особливо дітей. Бо в цей час всі родини збираються за одним столом, разом колядують і дарують один одному подарунки. Але потрібно пам’ятати, що саме ми святкуємо в ці дні. Ми святкуємо не лише можливість зібратися родиною, а ми святкуємо одну з найвеличніших подій в історії всього людства – Син Божий народився людиною на землі для того, щоб визволити всіх нас від гріха і смерті.

  В наш непростий час віра перетворюється в традицію. Багато чого ми робимо, бо так робили в наших сім’ях, родинах, або так роблять всі. Ми дивимось на європейські традиції – запозичуємо щось собі, переймаємо їхні звичаї, але забуваємо головне: Різдво Христове – це не тільки Свята вечеря, колядки і вертепи, а, насамперед, – Народження Того, Хто прийшов у цей світ, щоб нас спасти. Ми повинні дякувати Богу за те, що Він спас нас через земне народження Свого Божественного Сина, і повинні святкувати й радіти духовною радістю. Ми маємо вести побожне життя, чинити добрі справи, бути милосердними та люблячими, терплячими і щедрими.

  В ці святкові дні Христового Різдва я щиро вітаю зі святом духовество нашого благочиння, вітаю районну і міську владу. Нехай Господь допоможе вам достойно дбати про жителів нашого краю і працювати для їх блага. Вітаю наших хлопців-воїнів, які святкують Різдво в окопах, вітаю всіх захисників-воїнів, де б вони не проходили свою службу, вітаю всіх християн нашого району, щоб всі ми в мирі і любові та щирій молитві відсвяткували це величне свято.

  Нехай Вифлеємська зірка просвітить наші серця і душі світлом Божого благословення та добра.

  Нехай народжений Христос Спаситель дарує всім любов, душевний спокій, мир, добробут.

  Христос народився! Славімо Його!

  Протоієрей о.Ігор ШАРИНСЬКИЙ,

  благочинний Лановецького району.

Перевірте також

Наскільки доступні Ланівці людям з інвалідністю: інспекція містом з міським головою

  Ланівчанин Анатолій Дементюк, який у зрілому віці через перенесену хворобу втратив здатність самостійно пересуватися, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *