Головні новини
На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / ХТО ПРОДАЄ АЛКОГОЛЬ І ЦИГАРКИ НЕПОВНОЛІТНІМ

ХТО ПРОДАЄ АЛКОГОЛЬ І ЦИГАРКИ НЕПОВНОЛІТНІМ

 «Відповідальність починається з мене» – саме під таким девізом працівники Лановецького відділення поліції проводять профілактичні рейди закладами торгівлі та нагадують продавцям про неприпустимість продажу алкоголю і цигарок неповнолітнім.

    21 лютого працівники Лановецького відділення поліції спільно із начальником служби у справах дітей Лановецької РДА Тетяною Бельмою провели рейд на території району з метою виявлення фактів незаконного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям та виявлення неповнолітніх у розважальних закладах і громадських місцях після 22 години.

  Мета рейду – проведення профілактичної роботи з працівниками закладів торгівлі, які мають ліцензії на продаж тютюну та алкоголю з дотримання відповідних вимог законодавства, адже, як не прикро визнавати, деякі продавці магазинів, не запитуючи документів, з легкістю продають цигарки, вино та пиво підліткам. Насправді кожен з нас несе відповідальність за здорове майбутнє наших дітей!

Михайло РЕВЕЗЮК,

працівник поліції.

На фото: під час рейду.

Перевірте також

ПІШОВ НА ВІЙНУ, ЩОБ ВИБОРЮВАТИ МИР: НА ЛАНОВЕЧЧИНІ ПОПРОЩАЛИСЯ З ПРИКОРДОННИКОМ Сергієм ПЕТРОВСЬКИМ

 Лановеччина знову в жалобі. Сьогодні мешканці с.Вишгородок провели в останню дорогу односельчанина, сусіда, друга Сергія …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.