Головні новини
На головну / ПОДІЇ / УКРАЇНА / ШАХРАЇ ОФОРМИЛИ КРЕДИТИ НА ДВОХ КРАЯН. ЇХ РОЗШУКУЄ ПОЛІЦІЯ

ШАХРАЇ ОФОРМИЛИ КРЕДИТИ НА ДВОХ КРАЯН. ЇХ РОЗШУКУЄ ПОЛІЦІЯ

  Шахраї виготовили дублікати сімкарток потерпілих і незаконно оформили на них кредити на одному із сайтів, – повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

  У шахрайську пастку потрапила мешканка Збаража та житель Тернополя. До них декілька разів телефонували під різними приводами незнайомці, а згодом люди виявили, що їхні номери неактивні. Через декілька тижнів після дзвінків їм почали надходити повідомлення з вимогами сплатити борги.

  За двома фактами розпочаті кримінальні провадження за статтею 190 ККУ. Правоохоронці вживають заходів щодо розкриття злочинів.

  Щоб запобігти такому шахрайству, поліцейські радять звернутися в сервісний центр та прив’язати свою сімкартку до паспорта. Тоді відновити її можна буде лише особисто, прийшовши з документами до оператора. Також рекомендують відключити можливість віддаленого перевипуску сімкартки. Якщо ви виявили, що ваш номер неактивний, негайно зверніться до мобільного оператора та виконуйте його інструкції.

Перевірте також

Допомога від ООН: хто з пенсіонерів може отримати по 2200 грн упродовж трьох місяців

Нещодавно Міністерство соцполітики повідомило, що близько 65 тис. українських пенсіонерів, які не мають статусу ВПО, отримають грошову допомогу …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.