icon clock07.08.2021
icon eye261
спорт

Катерина Кухарчук – чемпіонка України з пауерліфтингу

30 липня, 1 серпня в Дніпровській академії музики ім.М.Глінки м.Дніпро проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У змаганнях взяли участь 31 жінка та 76 чоловіків. Від Тернопільської області у своїх вагових категоріях змагалися четверо спортсменів.

Серед юніорок у ваговій категорії до 55 кг ланівчанка, учениця обласного навчально-реабілітаційного центру Катерина Кухарчук із жимом 61 кг уперше виконала норматив кандидата у майстри спорту і виборола перше місце. А серед жінок у ваговій категорії до 55 кг наша Катруся стала бронзовим призером. Готували спортсменку до змагань тренери Віктор Юзчишин і заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олег Юзчишин.

Вітаємо юну спортсменку та її наставників з перемогою. Зичимо міцного здоров’я та подальших спортивних здобутків.