Головні новини
На головну / СТАТТІ / ОСОБИСТОСТІ / Катрусині перемоги

Катрусині перемоги

  Коли шестирічний братик Денис вперше повернувся із занять у Лановецькому спортивному карате-клубі «Сінай» і задоволено розповідав про свої враження, батьки Григорій та Світлана Кушніруки помітили зацікавленість в очах дочки Катерини. Дівчинка вирішила і собі спробувати. З цього листопадового дня 2018 року пройшло небагато часу, але вона дуже захопилась мужнім видом спорту і не може без тренувань. Під її впливом на секцію карате записалась і подруга Ірина Обуховська.

  В Борсуках цей вид спорту набуває все більшої популярності. Разом з дівчатками у групі навчається і сільчанин Станіслав Ліпов, а також мій онук Данилко. Помітно, як заняття з карате позитивно впливають на фізичне здоров’я, формування рис характеру. Крім них, в інших групах навчається ще декілька підлітків-борсуківлян. Регулярні тренування, наполегливість та відповідальність, поєднані з настановами тренера Володимира Попенка, заврожаїлись переконливими перемогами.

  Катруся вперше здивувала глядачів під час відкритого турніру з карате, що проходив у м.Рівне. Наполегливість, сила волі, бажання перемогти у двобої з суперницею принесли дівчинці першу золоту медаль. З того часу рахунок перемог юної каратистки лише множиться. Сьогодні у її спортивній скарбничці тринадцять золотих, дві срібних і одна бронзова медалі.

  Чимало позитивних емоцій отримала борсуківчанка під час нещодавніх змагань — IV Міжнародного турніру «Кубок Лотоса». Ланівчани вдруге брали у ньому участь, а в складі команди були Денис і Катерина Кушніруки. Катруся виборола у п’яти категоріях з карате чотири золотих та одну срібну медалі.

  Дівчинка захоплюється навколишнім світом, дуже любить домашніх тварин. Знає, чим годувати, розуміє настрій своїх улюблених собачок Джесіки, Барбоса, Тузика і пекінесика Емі.

  Завжди підтримує і радіє спортивним успіхам її велика родина. У сім’ї, окрім Катрусі, зростають 2 братики і дві сестрички. А як тішаться досягненням внучки дідусь Михайло та бабуся Марія! Вони діляться ними з односельчанами, гордяться її нагородами і щоразу зустрічають внучку після змагань біля воріт.

  Класний керівник п’ятикласниці, Марія Михайлівна Коваль, характеризує ученицю лише з хорошої сторони. Крім улюбленої фізкультури, юнка полюбляє гуманітарні предмети, музичне мистецтво. Завжди життєрадісна, жвава, активна учасниця всіх масових заходів. Коли Катя у спортивному відрядженні, однокласниці тримають кулаки, вболіваючи за неї. А після змагань дівчинка захопливо розповідає однокласникам про міста, де побувала, ділиться враженнями.

  Ось така вона, борсуківська школярка, юна спортсменка Катерина Кушнірук: відкрита, емоційна, завзята. Можливо, крізь роки ми почуємо її ім’я серед переможців міжнародних спортивних змагань.

  26 квітня Катруся святкуватиме свій день народження. Бажаємо їй міцного здоров’я, успішного навчання, нових спортивних досягнень.

Григорій ВОЛЯНЮК. с.Борсуки.

Про нас Ірина Цигульська

Перевірте також

Авторові «Гімну «Просвіти» – 65

  Богдан Іванович Кукуруза народився на Зборівщині, але більше сорока років, як рідною стала для …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.