Головні новини
На головну / Війна / Лановецька міська рада в умовах воєнного стану: фінансова сторона

Лановецька міська рада в умовах воєнного стану: фінансова сторона

  Введення військового стану в країні негативно вплинуло на виконання (поповнення) бюджету Лановецької міської територіальної громади. Станом на 1 травня бюджетом громади недоотримано  3,9 млн грн. Таке значне недопоступлення пояснюється введенням державою в умовах воєнного стану пом’якшувальних заходів для платників податків, зокрема це скасування акцизного податку з пального.

  Також, відповідно до постанови КМУ від 01 квітня 2022 року № 401 «Про спрямування коштів до резервного фонду державного бюджету», було скорочено видатки загального фонду та спрямовано їх до резервного фонду державного бюджету. Як результат — на 10 % (6,8 млн грн) зменшено освітню субвенцію. Це не дасть можливості забезпечити виплату зарплати нашим педагогічним працівникам в обсязі, який був запланований при формуванні бюджету на початок року, що в свою чергу призводить до соціальної напруги.

  З метою створення умов для своєчасної виплати заробітної плати, економного і раціонального використання коштів, організації бюджетного процесу та недопущення виникнення кредиторської, простроченої і небюджетної заборгованості з 14 березня призупинено роботу комунальних закладів та установ, з урахуванням вимог статті 34 Кодексу законів про працю до припинення чи скасування воєнного стану.

  Здійснення фактичних видатків на зарплату проводимо лише в межах фонду заробітної плати.

  З 1 березня і щонайменше до припинення чи скасування воєнного стану не здійснюватимемо видатки, пов’язані зі стимулюванням (преміюванням) керівників і працівників виконавчого апарату міської ради, виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств та закладів громади.

Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ,

голова Лановецької міської територіальної громади.

Про нас Голос Лановеччини

Перевірте також

Волонтерство дітей на Лановеччині набирає обертів: печуть і продають смаколики, фасують сухі борщі й супи, плетуть сітки і торгують браслетами, малюють малюнки — усе заради перемоги

  Добрий приклад породжує добру традицію. На Лановеччині не збавляє темпу, а навпаки — набирає …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.