icon clock06.12.2021
icon eye1185
спорт

Ланівчанка Богдана Грицик – кращий гравець команди на чемпіонаті Європи

З 25 по 28 листопада у Латвії проходив чемпіонат Європи східно-європейської ліги (СЄВЗА) з волейболу. Серед 8 команд із Латвії, Литви, Естонії, Грузії, Польщі, Білорусії, участь у змаганнях взяла збірна України U-17, капітаном якої є ланівчанка Богдана Грицик.

Запеклою була боротьба українських волейболісток з білорусками за бронзові нагороди. Тріумфувавши у стартовій партії 25:21, українки, підопічні Віктора Туркули майже з таким же рахунком поступилися одноліткам у другій — 20-25. Втім, у наступних двох відрізках гри українки знову перемогли з рахунком 25:15 та 25:19 і стали бронзовими призерами змагань, поступившись в своїй групі лише Росії.

Приємно повідомити, що окрім бронзової медалі, наша Богдана Грицик відзначена ще однією високою нагородою — особистим кубком «Кращий гравець команди — 2021». Вітаємо Богданку зі також нагородою і зичимо вдалих стартів і нових легких перемог.