icon clock28.06.2022
icon eye221
Війна УКРАЇНА

Переселенець з Києва на Тернопільщині запустив цех з пошиття військового одягу й налагоджує виробництво з розливу олії

За підтримки місцевої влади Андрій Снєжко запустив цех з пошиття військового одягу й запускає виробництво з розливу олії.

У невеликому містечку Заліщики Тернопільської області, на зупиненій швейній фабриці, сьогодні знову шиють одяг. Асортимент військовий, як того й вимагає ситуація в країні. Налагодив виробництво внутрішній переселенець Андрій Снєжко – киянин, підприємець з багаторічним досвідом.

–У приміщенні, яке останнім часом стояло зачиненим, залишилося обладнання, – розповідає Андрій. – Я за власні кошти докупив ще кілька десятків промислових машинок, набрав колектив швачок і майстрів. Тепер ми щодня виготовляємо кілька сотень штук військової форми та іншого спорядження. Працюємо на давальницькій сировині кількох крупних швейних виробників. Партію одягу та літніх головних уборів, пошитих за свій рахунок, безоплатно передали територіальній обороні та представникам громади. 

Найбільшою проблемою для пана Андрія, який до війни взагалі не мав відношення до швейної справи, виявилося знайти професійних швачок. Частина з них прийшли за направленням міського Центру зайнятості, у тому числі й внутрішньо переміщені особи. Наразі підприємець організував навчання для бажаючих освоїти швейну справу. А пошук спеціалістів триває, бо виробництво буде розширюватися. У планах керівника  – закупити додаткове обладнання й до кінця року збільшити об’єми виробництва вдвічі.

Підприємець потурбувався, щоб його працівників, які живуть у навколишніх населених пунктах, на роботу і з роботи возив транспорт за рахунок підприємства.

Андрій дуже вдячний за співпрацю місцевій владі, завдяки якій вдалося швидко налагодити комунікації з головами територіальних громад. Тепер переселенець Андрій Снєжко відкриває ще одне підприємство у Чортківському районі. На початку червня там запрацює цех фасування олії, все необхідне обладнання вже завезли. Є домовленість із адміністрацією міста Бучач Чортківського району про відкриття ще одного виробничого підприємства. 

Значну частину прибутку переселенець витрачає на благодійність. Він створив благодійний фонд «Добрий день, ми з України» та допомагає внутрішньо переміщеним особам, закуповує й передає дефіцитні ліки в лікарні, забезпечує переселенців одягом тощо.

Довідка.

«Модернізація системи соціальної підтримки населення України» – проект, який реалізує Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку. Мета проекту – сприяння успішному здійсненню соціальних реформ, спрямованих на зменшення бідності та підвищення соціального захисту найуразливіших груп населення.

У рамках проекту удосконалюються процеси надання соціальної допомоги, покращується адміністрування соціальних виплат і послуг, стимулюється розвиток сімейних форм виховання та соціальна підтримка дітей-сиріт і сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Агентство стратегічних рішень  ShiStrategies є консультантом Проекту Міністерства соціальної політики України за підтримки Світового банку «Підготовка та впровадження інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо популяризації Проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

У 2016-2019 роках команда Агентства займалася реалізацією проекту «Рука допомоги».

Більше інформації щодо Проекту на сайті: https://www.msp.gov.ua/timeline/Proekt-Modernizaciya-sistemi-socialnoi-pidtrimki-naselennya-Ukraini-.html

та в Facebook: https://www.facebook.com/modernization.msp

Контактна особа – Богдан Павленко, PR-менеджер Агентства стратегічних рішень ShiStrategies.

Тел.: 0988769956

E-mail: media@strategi.com.ua