Працівники торгівлі, бухгалтери, слюсарі, адміністратори – 30 переселенців шукають роботу на Лановеччині

  За останні 5 місяців 2022 року до районних філій Тернопільської обласного центру зайнятості та Тернопільського міськрайонного центру зайнятості звернулись 1,5 тис. внутрішньо переміщених осіб з регіонів України, де ведуться бойові дії, з них 1,3 тис. отримали статус безробітного., в т.ч. у Лановецькій районній філії отримували послуги 89 внутрішньо переміщених осіб, з них 53 набули статусу безробітного.

  За скеруванням служби зайнятості області 236 осіб працевлаштовані, в т.ч. 16 – за спрямуванням районної філії.  Найбільше у сферах медицини, сільського господарства, торгівлі.

  На 9 серпня 2022 року кар’єрні радники продовжують пошук прийнятних місць праці для 30 внутрішньо переміщених осіб зі статусом безробітного. Серед них найбільше працівників торгівлі (5), економістів та бухгалтерів (3), працівників медичної сфери (3), слюсарів (2), адміністраторів, менеджерів (2) та ін.

  Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості. Можна подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

  Спільними зусиллями допоможемо знайти роботу переселенцям!

  Довідки можна отримати за телефоном “гарячої лінії” Тернопільського обласного центру зайнятості – 0635765756 або у місцевому центрі зайнятості.

  Роботодавцям та шукачам роботи – чат-боти від служби зайнятості тут: https://ter.dcz.gov.ua/novyna/robotodavcyam-ta-shukacham-roboty-chat-boty-vid-sluzhby-zaynyatosti-0

  Працюємо на благо України та українців!

Лановецька районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості

(телефон 2-10-98-для населення, 2-14-84-для роботодавців).