icon clock26.11.2021
icon eye476
ЛАНОВЕЧЧИНА

Редакційний флешмоб «Газета у подарунок: своїм – своє!»

Друзі! Запрошуємо разом із нашим колективом наступний, 2022 рік, прожити з рідним «Голосом Лановеччини». Як би не змінювалися кордони Лановеччини, географія поширення нашого з вами видання залишається незмінною. Як і традиційна акція для річних передплатників — сімейні вітання (у межах стандарту), або оголошення, подяка, некролог чи «світлій пам’яті» — БЕЗКОШТОВНО.

Передплату на газету «Голос Лановеччини» можна подарувати чи близьким, рідним, чи просто знайомій (або й незнайомій) людині. Для такого прояву турботи ми виготовили подарунковий сертифікат, який діє ще з ІІ півріччя 2020 року. Надзвичайно приємно, що редакційну новинку замовляють з благодійною метою, навіть не афішуючи ім’я благодійника. Дякуємо, друзі, це благородний вчинок. Запрошуємо усіх, хто цінує вагу рідного слова і поважає його шанувальників, долучатися до місцевого флешмобу «Газета у подарунок: своїм — своє!»

Щоб отримувати часопис із січня 2022 року, оформити передплату можна до 28 грудня цього року.

Вартість «Голосу Лановеччини» у 2022 році з урахуванням підвищення послуг пошти:
1 місяць – 31 грн;
3 місяці – 80 грн;
6 місяців – 170 грн;
12 місяців – 334 грн

За інформацією щодо редакційних акцій на наступний рік та з благодійною метою передплати «Голосу Лановеччини» чи придбання сертифікату звертайтеся за тел.: 2-15-29; 097 321 46 80 (вайбер); пишіть нам у приватні повідомлення на фейсбук сторінці газети “Голос Лановеччини” та на ел. пошту golos-lan@ukr.net


Дякуємо усім, хто з нами був і залишається! Разом — краще!

Колектив газети «Голос Лановеччини».