Робота є! У сфері торгівлі потрібні працівники

  З початку 2022 року роботодавці Тернопільщини мали потребу в більш як 700 працівниках сфери оптової та роздрібної торгівлі, в тому числі роботодавці Лановеччини -42: продавцях продовольчих і непродовольчих товарів, продавцях-консультантах, касирах торговельного залу, менеджерах (управителях) в оптовій чи роздрібній торгівлі та ін. Своїм працівникам роботодавці готові платити до 10 тис. гривень.

  Якщо у Вас немає відповідної професії, за спрямуванням служби зайнятості професії касира торговельного залу (навчання 3-4,5 міс.) та продавця продовольчих товарів (навчання 3,5-5,5 міс) можна здобути в Івано-Франківському, Львівському, Полтавському, Одеському, Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Професію продавця продтоварів також можна здобути у Вишнівецькому професійному ліцеї. Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Професійне навчання можливе з використанням дистанційних технологій.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

“Робота зараз. Державна служба зайнятості”.

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

“Робота на Тернопільщині”

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

  Шановні роботодавці! Вакансію можна ще подати через Google-форму: http://surl.li/bzqvd Після модерації вона буде розміщена на каналах “Робота зараз. Державна служба зайнятості” та “Робота на Тернопільщині”

  Також, через електронний кабінет роботодавця на сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/cabinet, Ви можете подати звіт 3-ПН про потребу в кадрах.

  Шановні шукачі роботи! Заповнити анкету-резюме можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit  

  За більш детальною інформацією зверніться у відділ взаємодії з роботодавцями Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646.

Відділ взаємодії з роботодавцями Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості