Головні новини
На головну / СТАТТІ / ОСОБИСТОСТІ / Священник-блогер Олексій Філюк став духовним наставником року за версією телепремії «Гордість Тернопілля»

Священник-блогер Олексій Філюк став духовним наставником року за версією телепремії «Гордість Тернопілля»

  Загалом у цій номінації змагалися 13 представників. Голосування тривало до 16 грудня. Отець Олексій отримав найбільшу кількість голосів, і не лише у своїй номінації — стільки прихильників не було в жодного із 20 переможців.

  Олексій Філюк — український релігійний діяч, громадський активіст, волонтер, блогер. Настоятель храмів Успіння Пресвятої Богородиці в Шушківцях та святого архістратига Михаїла в Білозірці.

  Довідка: Телевізійна премія «Гордість Тернопілля» заснована у 2021 році телеканалами Тернопіль-1 та ІНТБ. Претендентів на телепремію у 20 номінаціях може подати кожен громадянин чи колектив. Уся громадськість Тернопілля обирає шляхом голосування тих особистостей, жити і працювати поруч із якими, перетинатися з ними у просторі й часі — за честь для кожного. Бо їхні героїзм і жертовність не вимагають екстремальних обставин — ці люди знаходять нагоду для подвигу щодня. На робочому місці, у громадській діяльності, в політиці, спорті, мистецтві тощо.

Про нас Наталія Гамера

Перевірте також

Народився у Хабаровську, бабуся з Тернопільщини, сам живе у Німеччині: як художник привертає увагу перехожих до війни в Україні

 Невеличке містечко поблизу Гамбурга. За декілька днів мого короткого перебування тут вже встигла познайомитися із …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.