Головні новини
На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / Топ 10 липневих вакансій Лановеччини: швачки, водії, продавці, підсобники, слюсарі

Топ 10 липневих вакансій Лановеччини: швачки, водії, продавці, підсобники, слюсарі

  За інформацією Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, в липні роботодавці Лановеччини найбільше потребували на роботу швачок, водіїв, продавців, підсобників, слюсарів, менеджерів, бухгалтерів, вагарів, електрогазозварювальників, а також лікаря ветеринарної медицини.

  За видами економічної діяльності більшість вільних робочих місць були у сферах сільського господарства, переробній промисловості, торгівлі.

  Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7,1 тис. грн. Серед загальної кількості вакансій — 44% із заробітною платою, вищою від мінімальної.

  У відділі взаємодії з роботодавцями у Лановецькому центрі зайнятості можна дізнатися повну інформацію про наявність вакансій, через які надійні платформи вести пошук працівників (для роботодавців), чи роботи (для безробітних).

 Загалом, від початку війни попит на робочу силу в регіоні різко скоротився, зауважують спеціалісти центру зайнятості. Хоча й так роботу важко було знайти.

Про нас Наталія Гамера

Перевірте також

Волонтерство дітей на Лановеччині набирає обертів: печуть і продають смаколики, фасують сухі борщі й супи, плетуть сітки і торгують браслетами, малюють малюнки — усе заради перемоги

  Добрий приклад породжує добру традицію. На Лановеччині не збавляє темпу, а навпаки — набирає …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.