Головні новини
На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / У Ланівцях шукали порушників карантину

У Ланівцях шукали порушників карантину

   Минулого тижня моніторинг щодо дотримання карантинних обмежень у Ланівцях проводила обласна комісія спільно з фахівцями лановецького відділення поліції, Держпродспоживслужби та міської ради.

  Магазини, банки, підприємства й інші заклади сфери обслуговування перевіряли на предмет дотримання вимог щодо вакцинації або ж наявності негативного ПЛР чи експрес тесту працівників закладів та установ, а також їх відвідувачів на той момент.

  Якщо попередні рейди на території Лановецької громади несли профілактичний характер, то 4 листопада порушення фіксувалися на лінії “102”.

  — Протоколи складати ми не маємо права, — роз’яснює Іван Мартинюк, старший дільничий, старший лейтенант поліції відділу поліції №2 (м.Ланівці). — Під час рейду за участі також журналістів обласного телебачення ми зареєстрували 4 порушення правил карантину відповідно до частини 1 статті 44-3 КУпАП: три у магазині “Крамниця” й одне в Ощадбанку. Для їх розгляду дається місяць. Бувають випадки, коли особи не мали при собі відповідних документів, але пред’явили їх згодом, тому це не вважається порушенням. А для з’ясування деталей і дано місяць.

  Наразі в час піку епідемії важливо, аби всі дотримувались правил карантину задля уникнення непередбачуваних наслідків.

Наталя ГАМЕРА.

Про нас Наталія Гамера

Перевірте також

Селянська праця не має спочинку

  Другі жнива за своїм технологічним і виробничим процесом є набагато складнішими, ніж збирання ранніх …

Один коментар

  1. Патріот

    Люди!це ваша особиста таємниця чи щепленні ви чи ні,і ні один представник державних органыв,тим паче поліція не має право у вас перевіряти такі дакументи,з усіма правопорушеннями звертайтесь в державні органи прокуратури! Проти вас вчинено злочинство всупереч Конституції України.Вивчайте свої права!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *