Головні новини
На головну / ПОДІЇ / ЛАНОВЕЧЧИНА / У справі про звільнення з посади директора школи Верховний суд поставив крапку

У справі про звільнення з посади директора школи Верховний суд поставив крапку

  16 квітня 2021 року Верховний Суд України виніс Постанову про залишення скарги позивача без задоволення, що свідчить про правомірні дії відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради.

  Нагадаємо, судовий процес щодо звільнення директора однієї із шкіл Лановеччини за систематичне невиконання без поважних причин обов’язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього розпорядку, тривав близько двох років і пройшов усі можливі судові інстанції.

  Чимало негативу вилилося за цей період на керівництво громади та відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики міської ради, лунали звинувачення щодо перевищення повноважень і незаконності звільнення тощо. Як інструменти протесту, використовувалися масові акції за участі вчителів, дітей, громадськості, перекривалися дороги, чим створювався дискомфорт мешканцям міста, збиралися підписи на підтримку директора.

  Директор подав позов до суду щодо незаконності звільнення і поновлення його на посаді. Суд став на сторону позивача та виніс рішення про поновлення на посаді з виплатою відшкодування за вимушені прогули. Суд першої інстанції задовільнив звернення позивача. Рішення суду виконано.

  Але скаржник подав заяву до Апеляційного суду, де висловив незадоволення сумою виплачених коштів. Дану апеляційну скаргу служителі Феміди залишили без задоволення: скасовано рішення суду першої інстанції та ухвалено нове, яким відмовлено у задоволенні позову позивача до відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики міської ради.

  Скаржник звернувся до Верховного Суду України. Верховний Суд у складі колегії суддів Третьої судової палати Касаційного цивільного суду поставив крапку в даній справі: касаційну скаргу позивача залишили без задоволення. Постанова набрала законної сили з моменту її прийняття, є остаточною та оскарженню не підлягає.

  P.S. До речі, сертифікат про готовність до експлуатації спортивного залу Лановецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1 ім.Юрія Коваля теж отримано.

Оксана ХОДАНОВИЧ, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики міської ради. 

Про нас Наталія Гамера

Перевірте також

У волонтерський центр принесла посилку для брата, але відправляти вже нема кому. З дня на день рідні чекають тіло загиблого бійця Віктора Стасюка

  Віктор Миколайович Стасюк народився 23 лютого 1967 року. Свого часу служив у Військах радіаційного, …

4 коментарі

 1. Тетяна

  Шановна Наталія Гамера, перед тим як оприлюднювати інформацію, перевіряйте її. Заяву до апеляційного суду подавав не “скаржник”, бо був незадоволений сумою виплачених коштів, а відділ освіти, бо був незадоволений рішенням суду.

  Оксана Ходанович, не подобає Вам, будучи на такий посаді, свідомо давати неправдиву інформацію. Це ставить під сумнів всі Ваші сказані слова і дії.

  • Тетяна

   Приношу вибачення. Перепровіривши, зазначена інформація в статті є правдивою.

   • Тетяна

    Скаржник подавав заяву в апеляційний суд щодо неповної суми виплачених коштів, а відділ освіти подав зустрічний позов на рішення суду.

 2. Людмила

  То виходить, що в статті написали ніби правду, але упустили деякі важливі моменти. Чи можна це вважати правдою?..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.