Топ 10 липневих вакансій і зарплат Тернопільщини

На 12 липня 2023 року філії Тернопільського обласного центру зайнятості пропонували шукачам роботи 1347 актуальних вакансій від роботодавців регіону. З них – 13% із заробітною платою вищою від середньої по області.

Найвищу зарплату – у 27 тис. грн пропонують фельдшерам (у т.ч. рятувального підрозділу). По 25 тис. грн роботодавці платитимуть лицювальнику-полірувальнику, монтувальнику виробів з каменю, авторемонтнику; 20,6 тис. грн – представнику торговельному; по 20 тис. грн –головному агроному, лікарям (дерматовенеролог, нейрохірург, ортопед-травматолог та ін.), начальникам цеху та лабораторії з контролю, інженеру з гірничих робіт, енергетику, оператору наземних засобів керування безпілотним літальним апаратом, бетоняру, водіям тролейбуса.

Найбільша потреба у працівниках була на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сферах охорони здоров’я і надання соціальної допомоги, транспорту та сільського господарства.

У топ 10 вакансій області увійшли: водій, продавець, кухар, швачка, медсестра, лікар, слюсар, пекар, підсобник, вантажник.

Тернопільський обласний центр зайнятості